Odbiór elektrośmieci – w różnych lokalizacjach

W celu zamówienia usługi odbioru odpadów elektronicznych zachęcamy do wypełnienia i wysłania poniższego formularza. Postaramy się sprawnie potwierdzić zlecenie, przedstawić warunki odbioru oraz dopasować realizację usługi do możliwości czasowych klienta. W zakres naszej działalność wchodzi odbiór i wywóz elektrośmieci, a następnie utylizacja sprzętu elektronicznego, w tym utylizacja sprzętu RTV i AGD.

W razie pytań prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z naszym biurem w Warszawie (tel.: 22 224 29 95) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-14.00.

UWAGA!!!! Szanowni klienci z dniem 01.04.2019 roku nasza firma nie realizuje odbiorów bezpośrednio z mieszkań i domów. Gorąco prosimy nie kierować zapytań dotyczących możliwości przyjazdu po zużyty sprzęt.

Formularz zlecenia odbioru odpadów

Imię i nazwisko:

E-mail:

Treść:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.elektrosmieci.warszawa.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AGO RECYKLING DAMIAN KRÓL, Dorycka 6 m. 58 01-964 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@agorecykling.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Kod:
captcha

Odpady elektroniczne

Dane adresowe:
Ago Recyklingul. Dorycka 6/5801-964 WarszawaDane kontaktowe:Tel.: 22 224 29 95Tel. kom.: 730 262 585Tel. kom.: 503 615 675 
E-mail: biuro@agorecykling.plE-mail: biuro@elektrosmieci.warszawa.pl
stare komputery i monitory

Stały punkt »